angelca
angelca
28-05-2015
Mathematics
contestada
$28 for 0.4 hours = $?/h
Respuesta :
kaylaxboo
kaylaxboo
28-05-2015
Yes, divide 28/0.4 and that is your answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 84+ )
Otras preguntas
Are the alps and the appalachians the same
Be aware of mudflows. the danger from a mudflow increases near stream channels and with prolonged heavy rains. mudflows can move faster than you can walk or run
Compare the combustibilities of hydrogen, oxygen, and water
.............help meeeee
Mia’s cell phone plan: $15 a month plus free texts plus $2.50 per GB of high-speed data. Mia used 3.8 GB and sent 110 texts. How much does she have to pay?
If the sales-tax rate is 7.5%, what is the sales tax on a $48.00 purchase?
what was the south’s response to the reconstruction amendments(discuss black codes, jim crow, literacy tests, and poll taxes)? (1.06)
Annie had 10 apples and I had 11 apples and I give her 2 apples, how many apples to I have left
Which atom becomes the cation in calcium chloride?
United brands corp. just completed their latest fiscal year. the firm had sales of $16,650,000. depreciation and amortization was $832,500, interest expense for