Mr. Atkinson spends a total of $47 to buy some packages of art pencils and some erasers for his class The pencils cost $8 per package. and he spends $7 on erasers. Complete the equation that could be solved to find the number of packages of pencils, n, Mr Atkinson buys Enter the correct numbers in the boxes.