paige360
paige360 paige360
  • 28-01-2017
  • Mathematics
contestada

please answer this question

please answer this question class=

Respuesta :

PatDoesGaming33
PatDoesGaming33 PatDoesGaming33
  • 28-01-2017
Its 2$ per pound of chicken. :) (if thats the question you wanted the answer to)
Answer Link
CalculusGuy
CalculusGuy CalculusGuy
  • 28-01-2017
It costed $2 /pound. Hope this helps :)
Answer Link

Otras preguntas

how can the modern era be distinguished from other eras in history
What two factors determine the risk a person takes by investing in property? (A) current market conditions (B) investment diversification (C) the location of
1. On which river is Rome located? 2. What did the Romans build that helped with transportation? 3. What was the land like around Rome?
flipping a tail on a coin and spinning a 5 on a spinner with sections of equal area numbered 1-5
In water, what happens to a base? It forms hydrogen ions (H +). It condensates. It evaporates. It forms hydroxide ions (OH–). Which type of reaction happens whe
what makes the most protein for a cell
What is the value of the expression (–4)^3?
how to solve. 0.05x+0.02x=4.9
san diego ______ en california
What is 87 24 over 25 as a decimal