Seudónimo
Seudónimo
30-11-2016
Mathematics
contestada
Help me with this question please!!!!
Respuesta :
uuuvvoonatoovvuuu
uuuvvoonatoovvuuu
30-11-2016
it's $29.25 for 13 pounds
Divide 4.50 by 2 and then you get 2.25
then you multiply 13 by 2.25 and you get your answer, $29.25
Answer Link
Аноним
Аноним
30-11-2016
$29.25 for 13 pounds
Divide 4.50 by 2 and then you get 2.25
then you multiply 13 by 2.25 and you get your answer, $29.25
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 89+ )
Otras preguntas
Can biting your tongue on the side cause a white bump and how long will it last?
Add a letter to DAYS to get a character of DUBIOUS HONESTY
How can a nutritionist or dietitian help an athlete train for a major competition, race, or game?
Excerpts from the diaries of Christopher Columbus would be considered which of the following? a secondary source a fictional document a primary source both a p
what do the digestive, respiratory, circulatory, and excretory systems have in common?
The NAACP's legal battle to end Jim Crow practices focused on (A) private industry (B) the federal government (C) interstate busses (D) public education
Analyze the impact of technological innovations on the lives of TWO of the following groups. Confine your answer to the period 1865-1920: factory workers, midd
The NAACP's legal battle to end Jim Crow practices focused on (A) private industry (B) the federal government (C) interstate busses (D) public education
AP US History question: Although historically represented as distinct parties, the Federalists and the Whigs in fact shared a common political ideology, represe
PLEASE HELP! :) A jar contained 18 red marbles, 14 green marbles, and 20 blue marbles. A marble was selected at random, the color was recorded, and the marble w