Seudónimo Seudónimo
  • 27-03-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE ASAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HELP PLEASE ASAP class=

Respuesta :

eminem28 eminem28
  • 27-03-2021
The answer is 134cm2:)
Answer Link
kstar2008
kstar2008 kstar2008
  • 27-03-2021

Answer:

I think not to sure how I got the answer 134.

Answer Link

Otras preguntas

At a concession stand, three hot dogs and four hamburgers cost $ 14.25 and four hamburgers and three hot dogs cost $13.75. Find the cost of one hamburger and on
y=6x+2 for x=1,2,3,4 what is the answer
As DNA is replicated, which DNA base pair will bond to cytosine?
what is the value of 3 in 3817
What's the algebraic expression of "The greatest possible value of 3y is 30"
Fungi must rely on other organisms for their energy needs. True or False ? Anyone? I can't find an answer
Janie bought 4 apples and 6 bananas. each apple cost $0.75, and each banana cost $0.60. Write an expression representing the total cost.
The Price of wheat in 1997 was $3.38 per bushel. In 1998,the price was $2.65 per bushel. Round the price per bushel of wheat for each year to the nearest tenth
what transition metal whose symbol is derived from its Latin name, wolfram
Which of these is an example of a haploid cell? a neuron b sperm or c red blood cell