27lhaire 27lhaire 27-03-2021 Mathematics contestada I NEED HELP ON THIS!!!!!#1 Find the unit price of each and decide which is the better buy. Hint: money divided by the amount12 lb bag of Piper’s pepperoni pieces for $4.9918 lb bag of Nora’s nummy nuggets for $6.20#2 Write an integer that represents “a deposit of $65”. \#3 if you answer correctly I will give you 5 stars!