thekid1248
thekid1248
30-11-2020
Mathematics
contestada
HELP ME OUT!!!!!!!!!!
Respuesta :
EAnswers
EAnswers
30-11-2020
Answer:
it costs 1/3 or 0.333... for one orange
X represents number of oranges
Y represents the cost
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 66+ )
Otras preguntas
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale
mr carlos buys 1,080 apples. 1/9 of the apples are rotten. he sells the rest at $2 for 10 apples. how much does he earn from the sale