lala321321 lala321321
  • 28-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the unit rate when 4 pizzas cost $36.52?

Each pizza costs $ -

Respuesta :

neely753 neely753
  • 28-09-2020
The answer is $9.13, have a fabulous day!
Answer Link
2206995
2206995 2206995
  • 03-12-2020

Answer:

yeah I think is 9.13

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A pork roast22 was taken out of a hardwood smoker when its internal temperature had reached 180◦F and it was allowed to rest in a 75◦F house for 20 minutes aft
How would the law of conservation of energy apply to a backup generator
Which of the the following is not a leading urban center in venezuela?
How many nucleotides are needed to code for two amino acids?
How do you change an equation into the formula y=mx+b?
Before Newton and develop reflecting telescopes what instruments did astronomers use?
two ways in which you should approach conflict resolution
how do i solve 8z+3;z=z ?
Which revolutionary party did most peasants support? A. the socialists B. the communists C. the social revolutionaries D. the constitutional democrats
how we can separare the mixture of salt solution with sand