beach505
beach505
31-08-2016
Mathematics
contestada
Is this correct????????????
Respuesta :
LOLM8
LOLM8
31-08-2016
Yes because you divided and that is your answer so your right
Answer Link
Аноним
Аноним
31-08-2016
Yep, you got it!!!!
Hope this helps!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 45+ )
Otras preguntas
Choose all of the sentences in which "être" would be used. Select one or more: a.They are tall.b.The soup is hotc. It is 2 o'clock. d.He is at home.e. She is hu
How much simple interest would Kaitlin earn on $300 at 6% for 3 months? A. 27 B. 9 C. 54 D. 18
The costs of 1 kg apples and 1 kg grapes are in the ratio of 9:7. The cost of 1 kg apples is Rs 20 more than the cost of 1kg grapes. Find the cost of 1 kg apple
__________ relies on consumers to pass messages about products among themselves, typically through email.
Sophia's dad paid $43.25 for 12.5 gallons of gas. What is the cost of one gallon of gas
Show this equation =[tex]3 \sqrt{2 } + 2 \sqrt{3} [/tex]
Which table represents a linear function?
Earnest Gouge’s Totkv Mocvse/New Fire: Creek Folktales is best described as an example of __________. A. a written record that preserves traditional oral histor
In paragraph 2, the narrator mentions various annoyances, such as ringing in the ears, memories, or music that gets stuck in our heads. The author includes this
mohit has blue eye which part of eye is being referred to as blue