Respuesta :
100 tiles cost $319. To get this answer, multiply the cost of one tile to the number of tiles, so 3.19x100 to give you $319.00. Hope this helps!!
1 tile = $3.19
If there’s 100 tiles then you just need to multiply
100•$3.19= 319
100•$3.19
If there’s 100 tiles then you just need to multiply
100•$3.19= 319
100•$3.19