imdumbchild
imdumbchild
27-09-2019
Mathematics
contestada
Help me plssss:((( i need help
Respuesta :
fallenclain
fallenclain
27-09-2019
Answer:
About 38
Step-by-step explanation:
Answer Link
luvatron
luvatron
27-09-2019
118 should've been the correct answer.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
What is the value of x? 7/3 x= 3
On July 17, 2018, Kevin places in service a used automobile that cost $25.000. The car is used 80% for business and 20% for personal use. In 2019, he used the a
Where are the youngest regions in the ocean?
What are 3 equivalent fractions to 3/13
Which of these is a unit of measurement for volume? A. gram B. centimeter C. cubic centimeter D. square centimeter
What is the object of this sentence Don't objectify women.
While on vacation with her family in Germany, Abigail criticized how Germans drove on the Autobahn compared to American freeway driving. According to the text,
A package of 5 pairs of insulated socks costs $33.95. What is the unit price of the pairs of socks?
Households that have guns are significantly less likely to be victims of crime. Therefore, people should keep guns in their homes. A) Un-stated premise: The pre
find the slope of the line that passes theough each pair of points. 8). (-4,5), (1,1) 9). (0,0), (-1,3)10). (5,3), (-2,-4)